Nowe polecajki!

Jak może zauważyliście, mam stronę z polecanymi blogami i vlogami. O tutaj. Statystki pokazują, że często z niej korzystacie i bardzo mnie to cieszy. Budowanie społeczności i takie tam.
Ostatnio dodałam do niej kilka pozycji i zachęcam, aby na nie zerknąć - zwłaszcza, że są tam rzeczy po polsku! Tak!

Zbierzcie się i czytajcie!

Powiem więcej, mam na podorędziu kilka innych kanałów i blogów, które będę chciała Wam zalinkować - chcę dać im tylko trochę czasu, sprawdzić czy rzeczywiście są takie dobre i czy będą udostępniać nowe rzeczy w miarę regularnie. Oczywiście nadal zachęcam do podsyłania propozycji - zwłaszcza blogi bywają kłopotliwe do znajdywania, youtube ma chociaż wszystko w jednym miejscu (duh).

Dodałam też do listy polecanych mój post o podcastach dotyczących animacji i będę go regularnie uzupełniać, jeśli znajdzie się coś nowego.

Nie wiesz co wybrać? Jedź po kolei!

Jednocześnie sama próbuję coś-tam majstrować na youtubie, niemniej mówienie do samej siebie i składanie czegokolwiek w programach do montażu to dla mnie zaskakująco trudna sztuka. Może kiedyś. W przyszłym życiu. Na razie, rozkoszujcie się lepszymi ode mnie! Ja skupiam się przede wszystkim na blogu i medium pisanym.

Ja i technologia.
Tymczasem, rozkoszujcie się tymi screenami z Pidge. Moja przymusowa przerwa trwa i trwać będzie jeszcze przez dłuższą chwilę. Na szczęście dałam wam chyba dość sposobów na przetrwanie tego okresu.
Share on Google Plus

0 komentarze:

Prześlij komentarz