Podcasty od Nickelodeon

Szybkie info - na kanale studia Nicklodeon na Youtube pojawiła się nowa seria wywiadów z osobami związanymi z animacją. Wspominałam już o fantastycznej rozmowie z Chrisem Savino we wpisie o The Loud House (tym tutaj), ale świetnych materiałów jest więcej. Są to głównie twórcy kreskówek, jak Jhonen Vasquez (jego serial Invader Zim opisałam tutaj), ale też np. aktorzy głosowi jak Billy West.
Z oczywistych względów większość tych osób jest lub była związana z Nickiem jednak zdarzają się wyjątki - na przykład cudowny podcast z Lauren Faust w którym mówi o kreskówkach dla dziewczynek i dużo się śmieje.
Generalnie, ciekawi ludzie mówią o tym co kochają. Czego chcieć więcej?Dostępne na Youtube (link) albo bezpośrednio za pośrednictwem podcastowych aplikacji (o podcastach pisałam tu).
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze:

  1. 35 year old Software Engineer IV Kalle Siaskowski, hailing from Arborg enjoys watching movies like Colonel Redl (Oberst Redl) and Foreign language learning. Took a trip to Monastery of Batalha and Environs and drives a Ferrari 250 GT. Wiecej informacji

    OdpowiedzUsuń